ORGANIZATOR


Evention

Evention to spółka specjalizująca się w podnoszeniu wartości spotkań biznesowych na rynku ICT. W Evention wydarzenia biznesowe traktujemy jako integralny i trudny do zastąpienia element budowania relacji i poprawy efektywności tych relacji pomiędzy firmami i tworzącymi je ludźmi. Szukamy innowacyjnych form realizacji spotkań, tak by odpowiadało to obecnym aspiracjom, oczekiwaniom i potrzebom menedżerów ICT.

WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA


DataWorkshop

DataWorkshop założył Vladimir Alekseichenko w 2015 roku. Zaczęło się od spontanicznie zorganizowanych warsztatów poświęconych Machine Learning, które okazały się bardzo potrzebne. Aktualnie DataWorkshop dostarcza regularnych dawek wiedzy o analizie danych, uczeniu maszynowym i potencjale sztucznej inteligencji, prezentowanych w sposób praktyczny, gdzie skomplikowana teoria jest tłumaczona przez analogię, pokazana na przykładach, jak w praktyce stosować uczenie maszynowe. DW to także coś więcej niż dane i szkolenia. Za każdą inicjatywą stoi dążenie do umacniania unikalnej społeczności ML w Polsce, w której znajdują się m.in. programiści, analitycy danych, inni specjaliści branży IT, naukowcy, pasjonaci.
Dziś DataWorkshop realizuPrelegencije się poprzez kursy online z Machine Learning, konsultacje dla firm, szkolenia dedykowane, mentoring, DataWorkshop Tour (cykl całodniowych szkoleń z podstaw ML w 6 miastach), a także DataWorkshop Club Conf – konferencja poświęcona ML

PARTNER MERYTORYCZNY


Predica

Predica pomaga firmom na całym świecie w realizacji celów biznesowych poprzez zastosowanie najnowszych technologii Microsoftu. Nasze podejście polega na zachowaniu prostoty, bezpieczeństwa i skuteczności. Specjalizujemy się w usprawnianiu działań pracowników biurowych, bezpieczeństwie, zarządzaniu tożsamością, CRM, analityce danych, IoT i mobilności. Oferujemy usługi consultingowe z zakresu strategii, a także projektowania, wdrażania i wsparcia odpowiednich rozwiązań. Jesteśmy złotym i srebrnym partnerem Microsoft w kilku obszarach, m.in. Cloud Platform (Azure), Cloud Productivity (Office 365), Data Analytics, Data Platform i Application Development. Zatrudniamy obecnie ponad 120 pracowników; wśród nich MVP, byli pracownicy Microsoftu oraz Certyfikowani Specjaliści Microsoftu.

PATRONI


ChallengeRocket.com

Globalne marki współpracują z ChallengeRocket.com, by pozyskać najlepsze talenty technologiczne za pomocą wyzwań online czy hackathonów. Według Facebooka for Developers ChallengeRocket jest najlepszym na świecie rozwiązaniem dla programistów i inżynierów do oceny i doskonalenia swoich umiejętności (Fb Developer Award 2017). Dowiedz się więcej na:  http://bit.ly/MLChallenge 

Data Science Warsaw

Data Science Warsaw jest warszawską społecznością skupiającą data scientist. Jesteśmy organizacją non-profit działającą na rzecz upowszechniania informacji związanych z Data Science. Na spotkaniach rozmawiamy o  narzędziach, metodach i technologiach stosowanych do pozyskiwania, przekształcania, badania, analizowania i wizualizacji danych. Dyskutujemy o możliwościach prognozowania, rozwoju produktów związanych z danymi i możliwości ich biznesowego wykorzystania.  Organizatorami spotkań Data Science Warsaw są ICM i Fundacja DataSci.

DataKRK

Data KRK brings practical Data Science to Krakow. It is everything you always wanted to know about Big Data, NoSQL or Machine Learning, but were afraid to ask.
Our main area of interest is Hadoop Ecosystem and bringing business value out of it, but we don’t forget about anything related to Data Science.
We meet each month to present an inspiring talk or organize a data-hacking session.

Warsaw Hadoop User Group

Warsaw Hadoop User Group was founded in 2012 as first in Poland and third in Europe group of Hadoop and Big Data enthusiasts. So far, numerous great and well-known organisations have given talks at WHUG including Spotify, Cloudera, Hortonworks, DataStax, Teradata, GetInData, Allegro, University of Warsaw and we will work hard to ensure that this trend continues.

PATRONI MEDIALNI


AutomatykaOnline.pl

AutomatykaOnline.pl to serwis, który w jednym miejscu skupia wiedzę techniczną, informacje z branży, nowości produktowe oraz nowinki, trendy i innowacje technologiczne. Na portalu publikowane są najświeższe informacje zarówno z rynku polskiego jak i z zagranicy oraz artykuły merytoryczne. Istotną część portalu stanowi katalog branżowy – prezentacja firm i produktów. Jak przystało na nowoczesny portal, AutomatykaOnline.pl obecna jest również w serwisach społecznościowych: Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn oraz Instagram.

Dataevangelists.ai

Dataevangelists.ai to blog i podcast – miejsce spotkań entuzjastów Data Science, uczenia maszynowego, sztucznej inteligencji, robotycznej automatyzacji procesów i wizualizacji danych oraz osób, które po prostu chcą zgłębiać wiedzę o wykorzystywaniu danych

Miesięcznik Automatyka

Miesięcznik „Automatyka” to nowa inicjatywa wydawnicza Przemysłowego Instytutu Automatyki i Pomiarów PIAP, która powstała w wyniku wnikliwej analizy rynku, zestawienia potrzeb specjalistów z branży z oczekiwaniami i możliwościami wiodących partnerów rynku automatyki, robotyki i pomiarów. Naszymi czytelnikami są specjaliści z przedsiębiorstw produkcyjnych, firm przemysłowych, automatycy, projektanci urządzeń i systemów, a także służby utrzymania ruchu. Dodatkowo menedżerowie wyższego i średniego szczebla, dyrektorzy ds. produkcji oraz inny personel odpowiedzialny za technologiczną stronę utrzymania i rozwoju produkcji.