Promity

Promity jest firmą specjalizują się w świadczeniu usług pozwalających osiągać sukcesy biznesowe dzięki wykorzystaniu rozwiązań informatycznych. Wyróżnikiem Promity jest pragmatyczne podejście do zastosowania informatyki w biznesie.

W ramach firmy wyodrębniono następujące piony:

  • Promity Consulting, który wspiera przeprowadzanie istotnych zmian organizacyjnych, w tym optymalizację kosztów CAPEX/OPEX ze szczególnym uwzględnieniem środowiska IT i realizowanego portfela projektów, zarządzanie dostawcami oraz rozwój kompetencyjny i procesowy organizacji w obszarach Architektury Korporacyjnej, Data Governance czy też Agile i DevOps.
  • Promity Data Services, który świadczy usługi w obszarze Business Intelligence rozumianym klasycznie (tj. procesy ETL, hurtownie danych, analityka i raportowanie) oraz w ramach rozwiązań klasy Big Data wykorzystujących algorytmy uczenia maszynowego.
  • Promity Software, który tworzy dedykowane aplikacje dla biznesu m.in. rozwiązania wspierające działanie organizacji IT, monitorowanie obiektów, analitykę finansową oraz obsługę i zarządzanie urządzeniami w obrębie rozwiązań klasy IoT. W ramach tego pionu tworzone są również innowacyjne produkty dystrybuowane na rynku globalnym.

Promity jest partnerem firm Talend, VersionOne i Sparx Systems oraz jako jedna z pierwszych organizacji w Polsce została członkiem forum ArchiMate® w The Open Group.